KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 10188404
nr 1018 8404
Färgetsning
Fasaner, signerad, motivet: 15x20
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 februari 2016
kl 18:55:32
15/2 16:49:00